Ubytování v Norimberku - hotel

My jsme bydleli v hotelu Noris, viz popis níže. Obecně jsme ale neměli žádný problém najít dobrý hotel. Vždy hledám přes Booking.com, tak že si vyberu vhodnou lokalitu na jejich mapě a pak se dívám na hotely v okolí. Když zadáte předem termín návštěvy, tak vidíte rovnou i zda mají volno a jaká je cena. V detailu hotelu si můžete přečíst názory lidí, kteří zde již bydleli a podívat se na hodně fotek.

V Čechách zamlouvám ubytování zpravidla na poslední chvíli (ten den kdy přijedu) cena je často nižší, protože hotely se snaží naplnit kapacitu na poslední chvíli. Ale při cestě do zahraničí dávám přednost včasné registraci, ať nemusíme na poslední chvíli měnit plány. Ale i v Praze se mi už stalo, že byly všechny hotely na poslední chvíli obsazené – díky tomu že v Rusku byl nějaký státní svátek těsně před víkendem a Rusové se nahrnuli do Prahy a obsadili vše, co se dalo. Takové věci dopředu neodhadnete, takže pro rodinné výlety je lepší rezervace předem. Pokud se chystáte do Norimberku na vánoční trhy, pak rezervujte ubytování určitě předem. Všechny hotely budou měsíc dopředu beznadějně obsazené.

hotelový pokojUbytování v Hotelu Noris

Pěkný čtyřhvězdičkový hotel, ubytování jsme vybírali podle lokality. Nachází se kousíček od městského okruhu, ale přitom blízko centra města a také směrem k letišti – pěšky dojdete do centra za 10-15 minut. Případně můžete jet tramvají, která má zastávkou kousek od hotelu. Lístky jsou ale trochu dražší (nepamatuji si kolik). Adresa Bucher Straße 125.

Hotel můžeme jenom pochválit. Vše čisté, uklizené, klidné, navíc jsme dostali dva pokoje vedle sebe spojené dveřmi (objednávali jsme si přitom „jen“ čtyřlůžkový pokoj). Pokud máte děti, tak tohle určitě oceníte. Hned vedle hotelu je stanice sanitek, takže děti měly co pozorovat. Báli jsme se, zda nebudou vyjíždět s houkačkama a tím nás v noci budit, neslyšeli jsme je ani jednou (ani ve dne).

Parkovat se dá přímo v hotelové garáži za poplatek, nebo v přilehlých uličkách. My jsme využili garáže, abychom nemuseli tahat zavazadla. Hned u hotelu je dočasné parkoviště, takže můžete zastavit tam a domluvit se na recepci aby vás pustili do garáže.

Jediné co můžeme vytknout je cena za snídani cca 10Eur na osobu, děti polovic. Za tu cenu dostanete opravdu královskou snídani formou bufetu, ale přeci jen podstatně větší cena, než jakou jsme očekávali. Kousek od hotelu směrem do centra je ale obchod a pekárna, kde se dá posadit a nasnídat. Takže příště bych spíše vyzkoušel toto. A pokud máte po ránu namířeno do centra, tak cca v polovině cesty bezi centrem a hotelem je větší kavárna kde dělají snídaně. My se tam stavili jen na zmrzlinu, ale prostor a obsluha byly velmi příjemné.

Kam dál

 

 
 

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.

Partneři:

Calorie Charts

Reklama