Ubytování Regensburg - hotel

Návštěvu Regensburgu určitě neplánujte na jeden den. Město má zvláštní noční atmosféru, která je jedinečná a neopakovatelná. Je to díky středověkému charakteru Regensburgu a jeho jedinečné architektuře. Procházka nočním městem a jeho velmi úzkými uličkami je prostě nádherná a těžko dosažitelná v jiných městech. Opravdu máte pocit, že jste se přesunuli v čase. Tedy rozhodně doporučuji ubytování přímo v Regensburgu.

rezno-soratMy jsme při návštěvě Regensburgu využili hotelu Sorat, který je na břehu řeky hned vedle proslulého kamenného mostu. Do centra co by kamenem dohodil. Z okna byl výhled na katedrálu – prostě idylka. Přitom cenově tento hotel spadá do místního průměru. Celkově v poměru cena/výkon hodnotím hotel velmi kladně.

Připomínám, že Regensburg je kousek od Norimberku a daleko to není ani do Mnichova, doporučuji návštěvy těchto měst spojit.

Kam dál:

 

O nás

Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.

Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když jej doporučíte dalším známým a kamarádům.

Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.

Partneři:

Calorie Charts

Reklama